شماره تماس : 09128399961

درباره ما

درباره ما

سیستم تبلیغاتی و کسب درآند ابرادز در نظر دارد تا محیط و بستری مناسب و حرفه ای برای مدیران و دارندگان وب سایتها و همینطور برای افرادی که هیچگونه وبلاگ و یا وبسایتی ندارند ، فراهم کند تا بتوانند از بازدیدکنندگان خود و یا از اینترنت نامحدود خود به درآمد برسند.

 

بازدید اتوماتیک ( افزایش اتوریتی Page Authority و Domain Authority )

ابرادز یک سامانه افزایش بازدید و بهبود رنک است، به این ترتیب که با پیاده سازی یک بستر فعال و مناسب، امکان انجام بازدیدهای واقعی از وب سایت شما را برای خود فراهم می آورد. تمامی بازدید های انجام شده از وب سایت شما به وسیله کاربران واقعی انجام می شود، به همین دلیل علاوه بر تاثیر قابل توجه روی رتبه الکسا، سبب بهبود رنک گوگل و موتورهای جستجو نیز خواهد شد. این سامانه می تواند بیش از 20،000 بازدید در روز برای وب سایت شما ایجاد نماید و رتبه الکسا و رنک گوگل وب سایت شما با سرعت بالایی بهبود بخشد. پس از سفارش یکی از پکیج های افزایش بازدید، به جهت بررسی صحت عملکرد میترا رنک می توانید در صورت تمایل به کمک سامانه های معتبر آمارگیر، آمار ورود تعداد کاربران و حجم بازدید آنها را بررسی نمایید.

 

افزایش وروردی گوگل

یکی از مهم ترین عوامل بهبود سئو و رتبه شما در موتور جستجو گوگل، ورودی سایت شما از طریق گوگل است. از دید گوگل زمانی که این اتفاق می افتد یعنی محتوا سایت شما نسبت به بقیه سایت های جستجو شده برای کاربران مفیدتر بوده است پس مطمئنا گوگل این ورودی را به عنوان یک امتیاز برای سایت شما ثبت می کند. سایت افزایش ورودی گوگل ابرادز روشی بسیار جالب برای این کار معرفی میکند که مطمئنا خواهید پسندید. در سیستم کاربران ( کاربران واقعی ) با جستجوی کلمه مورد نظر شما در گوگل وارد سایت شما میشوند . به همین راحتی سایت شما در روز هزاران ورودی واقعی خواهد داشت.

 

تبلیغات پاپ آپ و اسمارت آپ (پاپ باکس )

سامانه تبلیغاتی ابرادز، یک بستر آنلاین برای نمایش و معرفی محصولات و خدمات شما به میلیون ها کاربر و مشتری در سراسر ایران است. در این سامانه مدیران وب سایت های پربازدید با معرفی وب سایت شان، امکان نمایش پاپ آپ ، اسمارت آپ و تبلیغ های قرار داده شده در ابرادز را خواهند داشت. به همین دلیل در صورت تمایل به نمایش پاپ آپ و یا اسمارت آپ در مجموعه وب سایت ها و وبلاگ های معتبر، نیازی نیست با تک تک آنها وارد مذاکره شوید. تنها کافی است با سفارش یکی از بسته های تبلیغاتی سامانه ابرادز، تبلیغ تان را در تمامی وب سایت های عضو نمایش دهید. به عبارت ساده تر سامانه تبلیغاتی ابرادز بستری برای جذب تبلیغات از شرکت ها و وب سایت های معتبر و نمایش آنها در وب سایت های پربازدید و پرمخاطب است.

 

 

با تشــــکر از انتخاب شما

صاحب امتیاز: رضا تدبیری